|
DierenDokters Hilversum is een gloednieuwe dierenkliniek in hartje Hilversum. Met een eigen laboratorium, een operatiekamer met gasnarcose en bewaking, digitale rontgenfoto's, gescheiden honden- en kattenopnames zijn wij prima uitgerust om uw huisdier met de best mogelijke zorg te omringen.
Naast de bekende gezelschapsdieren zoals honden, katten, konijnen, knaagdieren en fretten, kunt u bij ons ook uitstekend terecht voor de uitgebreide behandeling van meer bijzondere dieren zoals vogels en reptielen.
Team
Dierenarts Erik Heylen en zijn deskundige team van paraveterinairen ontvangt u en uw huisdier op mens en diervriendelijke wijze.
Gratis parkeren
Achter de kliniek bevinden zich parkeerplaatsen waar u gratis kan parkeren. Deze zijn te bereiken via de Koninginneweg (Na Italiaans restaurant Casa de Lorenza rechtsaf de oprit op en bij het bordje "DierenDokters Hilversum" linksaf).
Maakt u gebruik van een routeplanner, dan kunt u het beste Koninginneweg 88 in Hilversum instellen. U komt dan het beste uit zonder te zoeken. U kan dan vervolgens rechtsaf slaan en links parkeren bij het bord DierenDokters Hilversum.
Spoeddiensten
Wij zijn 7 dagen per week, 24 uur per dag te bereiken.
Wij staan voor u klaar:
|
Erik Heylen
Dierenarts
|

Esther Doze
Paraveterinair
|

Ilse Muis
Paraveterinair
|
|
|
Team DierenDokters Hilversum
|